آموزش تخصصی GIS و RS

در این بخش می‌توانید به دوره‌های آموزشی آنلاین جامع ما در نرم افزارهای GIS و RS دسترسی داشته باشید.

تمامی دوره‌ها و محصولات آموزشی آکادمی آسام به‌صورت آنلاین و دانلودی ارائه می‌شوند و شما می‌توانید بلافاصله پس از ثبت‌نام، شروع به یادگیری کنید.

آکادمی آسام

نکته کلیدی و راهنمایی:

علاقمندان ArcGIS:

  • پیشنهاد اول: اگر قصد یادگیری و تسلط کامل به نرم افزار ArcGIS را دارید، پیشنهاد می کنیم که در دوره جامع صفر تا صد ArcGIS شرکت کنید. این دوره به مدت 180 ساعت فیلم آموزشی تهیه شده که می توانید به صورت دانلودی تهیه کنید. این دوره را ما در چهار سطح هم ارائه داده ایم تا افرادی که نمی خواهد کل مجموعه را تهیه کنند، به صورت انتخابی هر یک از چهار سطح را خرید کنند.
  • پیشنهاد دوم: دوره مدرسه استادی ArcGIS است که در قالب 110 ساعت فیلم آموزشی می توانید مباحث بسیار مهم را در مورد این نرم افزار یاد بگیرید و به خوبی به عنوان یک مدرس در این حیطه فعالیت کنید. این دوره هم در چهار سطح مجزا منتشر شده تا افرادی که نمی خواهد کل مجموعه را تهیه کنند، به صورت انتخابی هر یک از چهار سطح را خرید کنند.
  • پیشنهاد سوم: اگر علاقمند به یادگیری مباحث شهرسازی و مطالعات شهری و برنامه ریزی شهری هستید می توانید از پکیج ویژه شهرسازی ArcGIS به مدت 40 ساعت استفاده کنید.

علاقمندان سنجش از دور:

  • دوره جامع ENVI: که به مدت 30 ساعت مباحث کاربردی و تخصصی پردازش تصاویر ماهواره ای را گردآوری کرده و به صورت گام به گام و عملی بیان شده است.
  • آموزشهای تخصصی مجزا در زمینه نرم افزارهای مختلف سنجش از دور نیز تهیه شده که به صورت موضوعی می توانید تهیه کنید.

گنجینه GIS و RS:

در این مجموعه آموزشی دوره های کاربردی مدرسه استادی ArcGIS و دوره جامع ENVI به همراه دوره های مجزا و کاربردی دیگر مثل برنامه نویسی هم ارائه شده است. این پکیج ویژه شامل 10000 دقیقه فیلم آموزشی به همراه تعدادی کتاب و جزوات آموزشی است که همگی به صورت دانلودی در اختیارتان قرار می گیرد. (دوره جامع صفر تا صد ArcGIS در این پکیج نیست)

گام های صفر تا صد ArcGIS

سطوح چهارگانه مدرسه استادی ArcGIS

برترین آموزشهای موضوعی ArcGIS

برترین آموزشهای موضوعی سنجش از دور

دسته بندی کلی آموزشها

ثبت نام اولین دوره ArcGIS Pro در ایران شروع شدثبت نام با تخفیف 50% | کلیک کن
+