آکادمی آسام

تدریس و کسب درآمد

آکادمی سامانه اطلاعات مکانی (آسام) در زمینه ارائه آموزشهای آنلاین و کاربردی و مورد نیاز دانشجویان، محققین فعالیت دارد. این آموزشها عمدتاً به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند، البته گاهاً کتب و جزوات آموزشی تخصصی نیز ارائه می گردد.

در همین راستا برای گسترش فعالیت و ارائه آموزشها به طیف گسترده تری از محققین و دانشجویان اقدام به جذب مدرس می نماید. 

لذاً اگر احساس می کنید که در زمینه تدریس می توانید با ما همکاری کنید پیشنهاد می کنم که حتماً ادامه این صفحه را مطالعه نمایید.

مدرس آکادمی شوید

آموزش های مورد تایید و انتشار در آکادمی آسام

تدریس شما در آکادمی آسام به نوع تخصص و دانش شما بستگی دارد، اما عمده تخصصهایی که در حال حاضر در اولویت پذیرش قرار دارند شامل موارد زیر می شود: 

  • نرم افزارهای تخصصی علوم محیطی و علوم زمین مثل: ArcGIS و WebGIS و  QGIS و SAGA GIS و City Engine و Global Mapper و Surfer و Grapher و Map Viewer و Voxler و Didger و 
  • نرم افزارهای تخصصی سنجش از دور و پردازش تصاویر ماهواره ای و عکس هوایی مثل: ENVI و SNAP و Erdas Imagine و Geomatica و Terrset یا Idrisi و 
  • تخصص های برنامه نویسی مثل Matlab و Python و Google earth Engine و R و 
  • آموزشهایی که در لیست بالا هستند باید کاربردی باشند و با مثالهای متنوع ارائه گردند.

چه تخصصهایی در اولویت هستند؟

عزیزانی که در رشته های مختلف جغرافیا (گرایشهای مختلف)، GIS و RS (گرایشهای مختلف) ، ژئوماتیک، نقشه برداری، رشته های زمین شناسی (گرایش مختلف)، محیط زیست، کشاورزی، هواشناسی، برنامه نویسی هستند می توانند آموزشهای خود را در آکادمی آسام منتشر کنند. 

پلن و پرداخت مالی به مدرسین

در آکادمی آسام 2 شیوه پرداخت وجود دارد:

1- پلن پرداخت یکجا و واگذاری حق انتشار به آکادمی آسام: در این پلن مدرس به ازای مدت زمان آموزش برای یکبار هزینه ای را با توجه به امتیازات اعمال شده دریافت می کند. لازم به ذکر است که در این پلن میزان پرداختی به مدرس ارتباطی به تعداد فروش ندارد (گاهاً دیده شده که یک آموزش صدها فروش داشته و یک آموزش هم هیچ فروشی نداشته باشد). اما با توجه به امتیازات کسب شده، کل مبلغ تعیین شده را مدرس دریافت می کند. در این روش مدرس از کسب درآمد مطمئن است (البته به شرطی که آموزش تهیه شده توسط مدرس قابلیت ارائه در این پلن را داشته باشد، برخی آموزشها اگر کاربردی نباشند در این پلن قرار نمی گیرند، این پلن فقط برای آموزش های واقعاً کاربردی و خاص در نظر گرفته شده است).

در این پلن مالی، پرداختی به مدرسین می تواند مبلغی بین 150 تا 350 هزارتومان به ازای هر ساعت آموزش مفید باشد.

زمان پرداخت در این پلن، 50% هزینه 10 روز پس از انتشار آموزش و 50% هزینه هم 30 روز پس از اولین پرداختی است.

2- پلن همکاری در تعداد فروش (تدریجی): اگر پلن همکاری مشارکتی را انتخاب کنید، مدرس با توجه به استقبال از آموزش می تواند در بازه های زمانی مختلف سهم خود را از فروش و درآمد دریافت کند. اگر آموزشی فروش مناسب داشته باشد، پرداختی ها حتی می تواند هر هفته باشد. بنابراین آموزشهای کاربردی امکان فروش بیشتر و دریافتی مدرس هم بیشتر خواهد شد.

در این پلن مالی، پرداختی به مدرسین به صورت ثابت 75 درصد از فروش هر آموزش است. (تعداد دقیق فروش برای هر آموزش در صفحه اختصاصی مدرس قابل مشاهده است).

البته آکادمی آسام در بازه های زمانی مختلف جشنواره های تخفیف برگزار می کند که میزان تخفیف اعمال شده بر روی آموزشها قطعاً در میزان درآمد مدرسین هم تاثیرگذار خواهد بود. 

پس اگر قصد همکاری با ما و کسب درآمد دارید فرم زیر را تکمیل کنید تا با هم شروع کنیم.

 

  • لطفاً موضوعات مورد نظر خود برای آموزش را به صورت موردی ذکر کنید
  • فایل رزومه خود را در قالب Pdf یا word و حداکثر ۱ مگابایت آپلود کنید

ثبت نام اولین دوره ArcGIS Pro در ایران شروع شدثبت نام با تخفیف 50% | کلیک کن
+